شهادت امام زین العابدین (ع) تسلیت باد
پيام مديرعامل پي دي اف چاپ پست الكترونيكي

 

با نام و ياد حق تعالي سبحان و استعانت از ذات اقدس الهي و انوار قدسيه ائمه اطهارعليهم السلام و روضه رضوان حضرت رضا عليه السلام و آرزوي مبدل شدن احوال به احسن الحال از درگه مقلب القلوب و الابصار و عرض سلام و ادب و احترام به محضر شريف تمامي انسانهاي وارسته حريم الهي خاصه مخاطبان عزيز و خواهران و برادراني كه مهمان مان در پايگاه اطلاع رساني موسسه رهپويان عدالت هستند به تاسی و همگام و به تبع مواضع و سياست تبييني مقام معظم رهبري در سال گذشته همكاران متخصص حقير در كميسيونها و شوراها و كارگروههاي متشكله با خلاقيت در ارائه و اجراي برنامه هاي موسسه شكوفائي خاص را موجب گرديدند بحمد ا... در سال جديد هم با اطاعت خالصانه و خاضعانه از بركت بيان هدايتگر و پيامبرگونه حضرتش با اصلاح الگوي مصرف شاهد برگ زرين ديگر در تعالي معنوي و مادي با اتخاذ شيوه جدیدی به ارائه خدمات نوين و منحصر به فرد با اجرائي نمودن ثبت و اختراع مجموعه همكاران و مديران موسسه در شرايط فعلي دست يافتيم كه باجايگزيني اقدام مزبور به آثارمكتوب قبلي در دولت الكترونيك و عرصه انفورماتيك گامي موثر و موفق در خدمات رساني انشاء ا... حاصل گرديده است و ارائه خدمات حقوقي از طريق تلفن همراه با همين شيوه در آينده اي نزديك به كاربران بخواست حق تعالي رحمان ميتواند دين ما را به امت اسلامي و انسانهاي نيازمند در  عرصه حقوق اداء كرده باشيم.

بر اين باوريم كه بدهكاري و وفاداري ما به جامعه در حال توسعه و فرهيخته ايران اسلامي و سربلند در تمامي عرصه هاي جهاني انگيزه اي است كه عشق ما را برتر و ميل مان را بيشتر ميكند تا خشنودي احديت را در رضايت خدمات پذيران و مخاطبان حاصل نمائيم.

و اعتقاد داريم كه راهنمائي و نصايح ارزشمند مخاطبان عزيز در كم كردن ايراداتِ موجود و ارائه خدمات ارزشمند بهترين راهنما و مرشد در انجام امور است.

و ما توفيقي  الا با...

و خير الناس  قضاه الحق
عباسي
مدير عامل

 
 

 

Friends Online

Powered by EvNix