شهادت امام زین العابدین (ع) تسلیت باد
ابراز خرسندی ترامپ از تیم حقوقی کاخ سفید در ارتباط با پرونده روسیه پي دي اف چاپ پست الكترونيكي

تهران - ایرنا - «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا روز یکشنبه در توییتی به گزارش روزنامه «نیویورک تایمز» مبنی بر ناخرسندی وی از تیم حقوقی مربوط به پرونده روسیه واکنش نشان داد و ادعا کرد که وکلای این تیم ثابت کرده اند که میان مسکو و ستاد انتخاباتی اش تبانی ای روی نداده است.

به گزارش ایرنا، وی در صفحه توییتر خود نوشت: نیویورک تایمز شکست خورده از روی عمد داستای دروغی سرهم کرد مبنی بر اینکه من از تیم حقوقی ام در پرونده روسیه، ناخرسندم و می خواهم وکیل دیگری را به کمک بگیرم. این مساله صحت ندارد. 
ترامپ در ادامه این توییت افزود: من از وکلایم، «جان دوود»، «تای کاب» و «جی سکولو» بسیار راضی هستم. آنها خوب کار می کنند و قاطعانه نشان داده اند که تبانی ای با روسیه در کار نبوده است. فقط بهانه تراشی برای باخت (خطاب به دمکرات ها). تنها تبانی از سوی کمیته ملی دمکراتیک، دمکرات ها و هیلاری شیاد انجام شد. «مگی هابرمن» نویسنده این داستان که بله قربان گوی هیلاری است، شناختی از من ندارد. 
روزنامه نیویورک تایمز در گزارشی اعلام کرد که ترامپ قصد دارد «امت فلاد» وکیل کارکشته «بیل کلینتون» رئیس جمهوری اسبق آمریکا در جریان جلسه استیضاح وی را به تیم حقوقی کاخ سفید اضافه کند تا تحقیقات «رابرت مولر» بازپرس ویژه کمیته رسیدگی به پرونده مداخله روسیه در انتخابات ریاست جمهوری 2016 ایالات متحده را مدیریت کند. 
این روزنامه یادآور شد که ترامپ با این وکیل مدافع دیدار و در مورد پیوستن وی به تیم حقوقی کاخ سفید گفت و گو کرده، اگرچه هنوز توافقی در این زمینه حاصل نشده است. 
نیویورک تایمز در ادامه این گزارش همچنین اعلام کرد که نشانه هایی وجود دارد مبنی بر اینکه ترامپ خواستار تغییر تیم حقوقی اش است. 
به گزارش ایرنا، تیم حقوقی ترامپ پیشنهاد کرده است که رابرت مولر متعهد شود ظرف 60 روز از زمان مصاحبه با رئیس جمهوری آمریکا به عنوان بخشی از این تحقیقات، نتیجه آن را مشخص کند. این بخشی از تلاش وکلای ترامپ برای سرعت بخشیدن به روند تحقیقات مربوطه است. تیم حقوقی ترامپ از قرار معلوم می کوشد درخصوص شروط شرکت رئیس جمهوری آمریکا در مصاحبه مولر مذاکره کند. از جمله پیشنهادهای تیم حقوقی ترامپ دستیابی به نتیجه گیری در مورد بخشی از تحقیقات مربوط به رئیس جمهوری در قالب ضرب الاجل دو ماهه است.

 
 

 

Friends Online

Powered by EvNix