شهادت امام زین العابدین (ع) تسلیت باد
برگزاری کارگاه تربیت مربی طرح مهر آموزش‌های پیش از طلاق/ متقاضیان طلاق قبل از ثبت به کارگاه‌های آموز پي دي اف چاپ پست الكترونيكي
به همت معاونت اجتماعی دادگستری استان قم صورت گرفت
خبرگزاری میزان- به همت معاونت اجتماعی دادگستری استان قم کارگاه تربیت مربی طرح مهر آموزش‌های پیش از طلاق برگزار شد.

برگزاری کارگاه تربیت مربی طرح مهر آموزش‌های پیش از طلاق/ متقاضیان طلاق قبل از ثبت به کارگاه‌های آموزشی مراجعه کنندبه گزارش خبرنگار گروه حقوقی وقضایی خبرگزاری میزان، دوره‌های تربیت مربی طرح مهر ویژه زوجین متقاضی طلاق مراجعه‌کننده به دادگاه‌های خانواده و مراکز مشاوره خانواده به همت اداره فرهنگی و اجتماعی معاونت اجتماعی و پیشگیری از جرم دادگستری قم در استان برگزار شد.

توانمند سازی زوجین، بازگشت به زندگی مشترک، ارتقاء خودآگاهی، آموزش مهارت‌های زندگی مبتنی بر سبک زندگی ایرانی اسلامی از مهم‌ترین اهداف کارگاه تربیت مربی طرح مهر است.

مربیان این طرح از میان روانشناسان و مددکاران معرفی‌شده از سوی بهزیستی و دیگر مراکز مرتبط استان انتخاب و دوره‌های تربیت مربی در چهار روز طبق دستورالعمل ملی در آذرماه اجرا شد.

این کارگاه‌ها شامل بازی، کارگروهی، نمایش فیلم و اعطای بسته‌های آموزشی و هدایا به زوجین است.

گفتنی است طی توافق و هماهنگی‌های به‌عمل‌آمده معاونت اجتماعی دادگستری استان قم با رئیس‌کل دادگستری این استان، رئیس دادگاه خانواده، اداره کل ورزش و جوانان و سایر نهادها، مقرر شده است کلیه متقاضیان دادخواست طلاق استان قبل از ثبت طلاق، به این کارگاه‌ها معرفی شوند و پس از گذراندن دوره‌ها نتیجه نهایی به دادگاه خانواده برای ثبت دادخواست طلاق اعلام شود.

 

 
 

 

Friends Online

Powered by EvNix