شهادت امام زین العابدین (ع) تسلیت باد
۵۹ درصد پرونده‌های شورای حل اختلاف در بافت با صلح وسازش مختومه شد/ آزادی ۶۳ زندانی به همت شعب ویژه ز پي دي اف چاپ پست الكترونيكي
رئیس دادگستری شهرستان بافت در گفت‌وگو با میزان:
خبرگزاری میزان- رئیس دادگستری شهرستان بافت با اعلام اینکه ۵۹ درصد پرونده‌های شورای حل اختلاف به صلح وسازش انجامیده است، گفت:از ابتدای سال جاری ۴ هزار و ۵۶ فقره پرونده وارد شورا‌های حل اختلاف بافت شده است.

۵۹ درصد پرونده‌های شورای حل اختلاف در بافت با صلح وسازش مختومه شد/ آزادی 63 زندانی به همت شعب ویژه زندانیدالله سپهری در گفت‌وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان اظهار داشت: شعب شورا‌های حل اختلاف این شهرستان در ۹ ماهه سال ۱۳۹۶ مجموعا تعداد ۲ هزار و ۴۲۱ فقره از پرونده‌های وارده خود را از طریق صلح و سازش به سرانجام رسانده اند.


وی اعلام کرد: حوزه قضایی بافت دارای مجموعا ۱۹ شعبه که از این تعداد شعبه،۸ شعبه شهری (۴ شعبه رایی و ۴ شعبه صلحی) و ۱۱ شعبه روستایی است.

این مقام قضایی تعداد کل پرونده‌های وارده به شعب حوزه قضایی بافت را ۴ هزار و ۵۶ فقره عنوان کرد که از این تعداد ۳۰۹۷ فقره مربوط به شعب شهری است.

وی افزود:در ۹ ماهه سال ۱۳۹۶ مجموعا تعداد ۴۰۵۶ پرونده به شورا‌های حل اختلاف حوزه قضایی بافت وارد که از این تعداد ۴۱۰۳ فقره پرونده مختومه شده است.

سپهری تصریح کرد:با توجه به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص شعب شورا‌های حل اختلاف ویژه زندان و نقش آن در فرآیند قضا زدایی وبا عنایت به توجه خاص مرکز شورا‌های حل اختلاف، با اقدامات انجام شده در شورای حل اختلاف ویژه زندان بافت از ابتدای سال جاری ۶۳ نفر از زندان آزاد شده اند که نسبت به سال گذشته میزان آزادی‌ها افزایش چشمگیری داشته است.

 
 

 

Friends Online

Powered by EvNix